BARCELONA BİLBOA TURU

 

      

 “BARCELONA (2) & BILBAO (2) “

                                                                                           Tailwind Hava Yolları Özel Seferi ile

 

      SABİHA GÖKÇEN’DEN

          (POMPLONA GIDIS-BILBAO DONUS)

                                                                                                      4 GECE 5 GÜN

 

TUR TARIHI :

09 NİSAN  (PERŞEMBE) – 13 NİSAN (PAZARTESİ) 2020

 

OTELLER

İki Kişilik Odada kişi başı

Tek Kişilik Oda Farkı

Üçüncü Kişi

0 – 2 Yaş

Çocuk

03 – 12 Yaş

Çocuk

3*ve 4* Merkez Oteller (Merkeze 10-20 Km)

 

629 €

429 €

120 €

629 €

429 €

150 €

629 €

429 €

                                   

ÜCRETE DAHİL SERVİSLER

 • TAİLWİND HAVA YOLLARI İLE İSTANBUL (SAW) – PAMPLONA (PNA – İSTANBUL (SAW) DÖNÜŞ EKONOMİ SINIF UÇAK BİLETİ
 • HAVALİMANI VERGİLERi (150 € )
 • ZORUNLU SİGORTA (15 € )
 • 3 VE 4* OTELLERDE 7 GECE KAHVALTI DAHIL KONAKLAMALAR
 • İSPANYA OTEL VERGİLERİ 
 • BARCELONA VE BİLBAO PANORAMİK ŞEHİR TURLARI
 • ALAN-OTEL-ALAN TRANSFERLERİ VE ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TRANSFERLERİ
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ 

 

               

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN SERVİSLER

 • SCHENGEN VİZE UCRETI VE HİZMET BEDELI 140 €(ISTEGE BAGLI)
 • YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI BEDELİ 50 TL (SADECE BANKAYA VEYA HAVALİMANI VERGI OFISINE ODENIR)
 • PROGRAMDA BELİRTİLMEYEN TÜM GEZİ VE TURLAR,
 • ŞAHSİ HARCAMALAR
 • ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ,
 • PROGRAMDA BELİRTİLEN ALTERNATİF TURLAR (ISTEGE BAGLI)
 • MÜZE VE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ (ISTEGE BAGLI)
 • 30.000 € TEMİNATLI SEYAHAT SAGLIK SIGORTASI ( 15 EUR ) (ISTEGE BAGLI)
 • ANKARA-İZMİR İÇ HAT BAĞLANTI  100 € DİĞER İLLER 100 € KIBRIS 100 €(ISTEGE BAGLI)
 • ERIS GARANTISI (ERKEN REZERVASYON IPTAL SIGORTASI) (ISTEGE BAGLI) (30 €)(KAPPA TUR GUVENCESİ ALTINDA TUR HAREKETİNE 15 GÜN KALAYA KADAR KOŞULSUZ ŞARTSIZ TURU İPTAL ETME İMKANI SUNAR. VIZE UCRETI ZORUNLU SAĞLIK SİGORTASI VE ERİS ÜCRETİ İADE EDİLMEZ.

                                    

                                                                         TUR PROGRAMI

1.GÜN ISTANBUL – PAMPLONA – BARCELONA

Siz değerli misafirlerimiz ile birlikte İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tailwind Hava Yolları kontuarında saat 14.00’da buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Tailwind Hava Yolları’nın TWI 151 sefer sayılı uçağı ile saat 16:00`da Pamplona’ya hareket. Yaklaşık 4 saatlik uçuşun ardından yerel saat ile 18:50’de Zaragoza’ya varıyoruz. Varışımızın ardından Barcelona’da bulunan otelimize hareket. Geceleme otelimizde.

 

2.GÜN BARCELONA

Sabah kahvaltısı sonrası Barcelona şehir turu. Katalonya Özerk Topluluğu’nun başkenti, ünlü Mimar Antoni Gaudi’nin muhteşem eserlerinin buluduğu İspanya'nın ikinci büyük şehri Barselona, sahip olduğu eserlerden ötürü nüfusunun dört katı kadar turisti kendine çekmektedir. Turumuzda, “Bitmeyen Kilise” olarak da bilinen La Sagrada Familia, İspanya ve Catalunya Meydanı, Gaudi'nin Evleri (Casa Batllo ve Casa Mila), Katalunya Meydanı, La Rambla Caddesi ve Port Olimpic görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından alternatif olarak düzenlenecek olan Park Güell & Tibidabo Tepesi & Gotik Mahalle Turuna katılabilirler. Turumuza ilk olarak La Sagrada Familia'nın mimarı Gaudi'nin en önemli eserlerinden biri olan ve UNESCO tarafından koruma altına alınmış Park Güell mimarisi ile harikalar diyarını andırmaktadır ve park içinde yer alan teras harika bir Barselona manzarası sunar. Park ziyaretimiz sonrası Barcelona’nın antik şehir merkezi olan Gotik Mahalle’ye yola çıkıyoruz. Bu mahallede Barcelona Katedrali, Augustus tapınağı ve bölgenin en ünlü sokağı olan Carrer del Bisbe’yi ziyaret ettikten sonra alışveriş için La Ramblas Caddesi’nde serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından 512 metre yüksekliği ile Barcelona’nın en yüksek noktası olan Tibidabo Tepesi’ne hareket ediyoruz. Burada şehri bütün heybetiyle selamlayan İsa’nın Kutsal Kalbi Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra bu tepeden Barselona’nın muhteşem manzarasını fotoğraflamak için serbest zaman vereceğiz. Ziyaretimizin ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Park Güell & Tibidabo Tepesi & Gotik Mahalle Turu: 65€ (kişi başı)

 

3. GÜN BARCELONA – BILBAO 

Sabah kahvaltısı sonrası Bilbao’ya hareket. Güzergahımız üzerinde alternatif olarak düzenlenecek olan Zaragoza turuna katılma imkanı. Turumuzda Ebro Nehri, şehrin merkez katedrali olan Pilar Katedrali, La Seo Katedrali, San Pablo Kilisesi, Plaza Espana ve Pilar Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Bilbao’ya hareket ve şehir turu. Varışımızı takiben şehir turu. Şehir turumuzda Hükümet Konağı ,Belediye Binası ,Bilbao Güzel Sanatlar Müzesi, San Anton Kilisesi, Santiago Katedrali ve Guggenheim Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

Zaragoza turu: 30€ (kişi başı)

 

4. GÜN BILBAO

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz alternatif olarak düzenlenecek olan San Sebastian & Saint Jean de Luz & Biarritz turuna katılabilirler. Turumuzun ilk durağı için Bask bölgesinin en ünlü şehri olan San Sebastian’a hareket ediyoruz. Varışımızı takiben Panaromik şehir turu. Turumuzda Concha Plajı , Belediye Sarayı , San Sebastian film festivaline ev sahipliği yapan Kursaal Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Fransa’ya geçerek sırasıyla Saint Jean de Luz ve Biarritz’i ziyaret ediyoruz. Saint Jean de Luz turumuzda Saint Jean Baptiste Kilisesi, sahil şeridi ve liman bölgesi gezilecek yerler arasındadır. Turumuzun son durağı olan Biarritz’te ise Fransa’nın en ünlü sörf merkezlerinden biri olan ve Napolyon’un eşi için yaptırdığı yazlık saray sayesinde o dönemin en gözde tatil kenti haline gelen Bask usulü üçgen çatılı evleri , art deco villaları ve tarihi yapıları ile Biarritz kasabasını ziyaret edeceğiz. Tur sonrası otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

San Sebastian & Saint Jean de Luz & Biarritz Turu: 80€ (kişi başı)

 

5.GÜN BILBAO – PAMPLONA - ISTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından Pamplona Havalimanı’na hareket. Arzu eden misafirleirmiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyecek olduğu Bask Bölgesi Başkenti Vittoria Gasteiz Turuna (20 Euro) katılabilirler. Turumuzda Meryem Ana katedrali, Virgen Blanca meydanı, San Miguel Arcangel Kilisesi, İspanya meydanı ve alışveriş caddesi görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Pamplona Havalimanı’na hareket. Check-in işlemlerinin tamamlanmasından sonra Tailwind Havayollarının TWI152 sefer sayılı uçağı ile saat 19:00`da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23:50`de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Vittoria Gasteiz Turu:20€ (kişi başı)

 

 

 

Üye olun, kampanya ve indirimlerde ilk sizin haberiniz olsun
Flaş Turizm ile erken rezervasyon ve çok avantajlı ödeme seçenekleriyle yurt dışı tur, kültür turu ve otellere ait son dakika fırsatlarını yakalayın.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES: İzmir Cad. Menekşe 1 Sokak 2/C Moda İşhanı A Blok Kat:2 Daire:115 Kızılay - ANKARA T: +90 (312) 417 20 02 F: +90 (312) 417 87 35 M: info@flasturizm.com.tr
Copyright © 2015 Flaş Turizm Tüm hakları saklıdır.Piksel Bilişim