BÜYÜK BRİTANYA TURU

1. Gün
İstanbul - Londra 
01 Haz 2019 Cumartesi
Sabah saat  05.30’da Atatürk Havalimanı Türk Havayolları kontuarı önünde buluşma.  Saat 07.45’te Türk Havayollarının TK 1979 sefer sayılı uçuşuyla Londra’ya hareket. Yerel saatle 09.50’de Londra’ya varışımız ardından bizi bekleyen özel aracımızla Londra şehir turu. Bu turumuz sırasında Londra’nın dünyaca meşhur simgeleri olan Londra Parlamento Binası, Big Ben Saat Kulesi, Westminster  Köprüsü, Trafalgar Meydanı, London Eye, Hyde Park, Picadilly Meydani görülecek yerler arasında. Ardından serbest zaman esnasında dilerseniz dünyaca ünlü British Museum’u gezme ya da gezinti ve alışveriş imkanı. Otele transfer. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan akşam yemekli ortaçağ gösterisine katılabilirler. Geceleme otelimizde.
2. Gün
Londra
02 Haz 2019 Pazar
Sabah kahvaltısından sonra Londra şehir turumuzun devamı: İngiliz Kraliyet ailesinin Londra'daki ikameti Buckingham Sarayi ve saraydaki nöbet değişimi, Londra'nın en büyük yeşil alanı Hyde Park, Kentin ortasından geçen Thames Nehri, Londra Piskaposluğunun merkezi St Paul Katedrali ile Thames nehri üzerindeki Kuleli Köprü görülecek yerler arasında. Daha sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstraolarak düzenlenecek olan Harry Potter filminin çekildiği Warner Bros Studyosu turu. Ardından otelimize dönüş. Dileyen misafirlerimiz ekstra Thames Nehri’nde akşam yemekli tekne turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.
3. Gün
Londra - Bath - Cardiff
03 Haz 2019 Pazartesi
Sabah kahvaltısının ardından Galler’in başkenti Cardiff’e hareket. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Bath Şehir turunakatılabilirler. Yaklaşık 2 buçuk saat sonra Bath şehrine varış. Bu turumuzda Romalılar tarafından kurulmuş olan kaplıcaları görüyoruz. Tur bitiminde Cardiff’e hareket.  Cardiff Şehir Turu: Millenium Stadyumu, Cardiff Kalesi, Galler Müzesi, Bakanlik Binasi, Belediye Binasi, Adalet Sarayi. Ardından serbest zaman. Otele transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz esktra yemekli yöresel müzik ve danslar eşliğinde Gal Gecesi Turu’na katılabilirler. Geceleme otelimizde.
4. Gün
Cardiff - Fishguard - Rosslare - Dublin
04 Haz 2019 Salı
Sabah kahvaltısının ardından saat 09:00’da İrlanda’ya geçeceğimiz feribota binmek üzere Cardiff‘teki otelimizden ayrılış.  Yaklaşık 2,5 saat sonra liman kasabası Fishguard’a varış ve feribota biniş. Saat 13:10’da İrlanda’nın Rosslare kasabasına hareket. Yaklaşık 3 saatlik feribot yolculuğumuzun ardından Rosslare limanına varış. Gerekli gümrük işlemlerinden sonra İrlanda’nın Başkenti Dublin’deki otelimize hareket. Geceleme otelimizde.
 
5. Gün
Dublin
05 Haz 2019 Çarşamba
Sabah kahvaltısının ardından Dublin Şehir Turu: Parlamento Binasi, Ulusal Müze, Liffey Nehri, Trinity Koleji, Grafton Caddesi, Merrion Meydani, St. Patrick Katedrali, O’Connell Caddesi, St. Stephens Parkı ve Famine Anıtı… Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek ve İrlanda'nın ünlü birasının hikayesini tadımlarla anlatan, çatı barına sahip bira fabrikası Guiness Storehouse’u da ziyaret edeceğimiz Irish Pub turumuza katılabilirler. Otelimize dönüş. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra akşam yemekli Irlanda gecesine katılabilirler. Geceleme otelimizde.
6. Gün
Dublin - Belfast - Cairnryan - Glasgow
06 Haz 2019 Perşembe
Sabah kahvaltısının ardından Kuzey İrlanda’nın başkenti Belfast’a hareket. Belfast şehir turumuzda Parlamento Binası, Belediye Binasi, Bariş Duvarı, Albert Saati, High Caddesi ve Köprüsü, St. George Pazarı, Eski Katedral görülecek yerler arasındadır. Ardından serbest zaman. Daha Sonra İskoçya’ya geçeceğimiz feribota binmek üzere saat 14:30’da Belfast Limanına hareket. Saat 15:30’da feribot ile İskoçya’ya hareket. 2,5 saatlik feribot yolculuğundan sonra İskoçya’nın Cairnryan limanına varış. Gerekli gümrük işlemlerinden sonra İskoçya’nın en büyük şehri Glasgow’a hareket. Geceleme otelimizde.
7. Gün
Glasgow - Edinburgh - Glasgow
07 Haz 2019 Cuma
Sabah kahvaltısının ardından Glasgow Şehir Turu: Glasgow Üniversitesi, Kelvin Nehri, Glasgow Katedrali, Merchant Meydani, People Palace görülecek yerler arasındadır. Daha sonra şehir merkezinde serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği İskoçya’nın başkenti Edinburgh turuna katılabilirler. Bu turumuz esnasında Edinburgh Kalesi, Royal Mile Caddesi, Princess Street, Üniversite Binasi, St. Giles Katedrali ve Carlton Tepesi görülecek yerler arasındadır. Bu turumuzda dünyaca ünlü İskoç Viskisi’ni yerinde tadacağız. Ardından Edinburgh şehir merkezinde serbest gezinti ve alışveriş imkanı. Daha sonra otelimize geri dönüş. Geceleme otelimizde.
 
8. Gün
Glasgow - Manchester - Liverpool
08 Haz 2019 Cumartesi
Sabah kahvaltısının ardından Liverpool’a hareket.  Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan dünyaca meşhur futbol takımı Manchester United turu. Liverpool’a varışımızın ardından dileyen misafirlerimiz dünyaca ünlü Beatles grubunun Liverpool’daki yaşamının izini süreceğimiz ekstra Beatles turumuza katılabilirler. Otele transfer. Akşam rehberimizin düzenleyeceği ekstra akşam yemekli Liverpool Cabaret Gösterisine katılabilirsiniz. Geceleme otelimizde.
9. Gün
Liverpool - Birmingham
09 Haz 2019 Pazar
Sabah kahvaltısının ardından Liverpool Şehir Turu: Tiyatro Binasi, Liverpool Katedrali, St. George Halls, Albert Dock ve Mersey Nehri görülecek yerler arasındadır. Liverpool Şehir Turu ardından Birmingham’a hareket. Varışımızın ardında panaromik Birmingham şehir turu ve otele transfer. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği dünyaca ünlü oyun yazarı Shakespeare’in doğduğu kasaba olan Stratford Upon Avon ve Warwick Kalesi turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.
10. Gün
Birmingham - Oxford - Londra
10 Haz 2019 Pazartesi
Sabah kahvaltısının ardından Londra’ya hareket.  Yol üzerinde rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Oxford turuna katılabilirsiniz. Oxford Şehir Turu ardından Oxford şehir merkezinde serbest zaman ve alışveriş imkanı. Londra Havalimanına transfer. Saat 18.25’te Türk Hava Yolları’nın TK 1972 sefer sayılı uçuşuyla İstanbul’a hareket. Saat 00.20’de İstanbul’a varış.
 
 
 
 
Fiyatlara dahil olan hizmetler
 • Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul - Londra - İstanbul arası uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri,
 • 3*/4* otellerde 9 gece konaklama,
 • Sabah kahvaltıları,
 • Alan - Otel- Alan transferleri,
 • Tüm şehirlerarası transferler,
 • Fisguard - Rosslare Feribot geçiş ücreti,
 • Belfast - Cairnryan Feribot geçiş ücreti,
 • Londra, Cardiff, Dublin, Belfast, Glasgow, Liverpool, Birmingham panoramik şehir turları,
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri.
Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
 • Vize Ücreti
 • Seyahat sağlık ve vize sigortası,
 • Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL),
 • Tüm öğle yemekleri,
 • Tüm akşam yemekleri,
 • Tüm otel ekstraları,
 • Ekstra Turlar,
 • Şöfor, restoran vb hizmet ve lokal servis tipleri (60 Euro).
Üye olun, kampanya ve indirimlerde ilk sizin haberiniz olsun
Flaş Turizm ile erken rezervasyon ve çok avantajlı ödeme seçenekleriyle yurt dışı tur, kültür turu ve otellere ait son dakika fırsatlarını yakalayın.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES: İzmir Cad. Menekşe 1 Sokak 2/C Moda İşhanı A Blok Kat:2 Daire:115 Kızılay - ANKARA T: +90 (312) 417 20 02 F: +90 (312) 417 87 35 M: info@flasturizm.com.tr
Copyright © 2015 Flaş Turizm Tüm hakları saklıdır.Piksel Bilişim